Duben 2016

Ach, ta nestydatost. Jo, jsem zpět.

2. dubna 2016 v 20:56 | May |  May a život
Jo, jsem strašná.
Vím to.
Ehh. Ani netuším, kde začít.

Zprvu asi tím, že bych se chtěla omluvit za tu šílenou neaktivitu, která tímhle blogem vládne. Můj blogerský vlak nějak vyjel z kolejnic, narazil do špičaté skály a dlouhou dobu ležel zničen, mimo provoz. Celý náklad inspirace, chuti i času byl vytracen. Ale víte co? Objevil se zázračný opravář a vlak je zpět ve svých kolejích! :)

Jak momentálně žiju? Šťastně.
Je to docela ironie, když si přečtu svůj článek, co jsem před několika měsíci psala. 10 důvodů "...proč jsem stále nezadaná?" Článek si pročítám. A po každém bodu se musím zhluboka zasmát. Já totiž zadaná jsem. A to od 17.1.2016. Je docela komické, že přítel je o rok a půl mladší, poznali jsme se přes internet (Ať žije facebook!) a dalo by se říci, že velká část bodů z již zmiňovaného článku se jemu právěže líbí.. Prostě, paráda. (Tak měš tak napadá, že o našem seznámení a prvním setkání by mohl vzniknout poměrně fajnovský článek :D ..) S přítelem přišla nová vize do života, nový pohled na svět. Sedli jsme si, neskutečně si rozumíme a jsme na sebe hrdí. Prostě, arghhh, jsem šťastná.
A víte co?
Chodím na šerm! Johooo!
teda.. tento čtvrtek, 31.3.2016, jsem byla na první lekci, ale už to je obrovský pokrok. Cesta k němu byla ksakru dlouhá, náročná, plná hádek s mámou, ale už je to za mnou a teď mě čekají tři měsíce tréninků, těším se.

Už mě nahánějí rodičové na uklízení, ehh.

Jsem ráda, že jsem se ozvala.

Doufám, že vy taky.

Zdary!


May